LS studio - Leona Součková

V Alejích 197
Nové Jirny
25090
606824925;246082083
lsstudio@seznam.cz

Akce:

Kurzy masáží:

Dětí,baňková,medová,lávové kameny


Dárkové poukazy:

Dejte svým blízkým masáž jako dárek.

Možno vyměnit i za zboží v doplňkovém prodeji.

 

Dětí a kojenců

  Dotek – pocit tepla, jistoty a lásky...

                                                Rituál něžnosti a zdraví

 

Pro koho je kurz určen ?

Kojenecké a dětské masáže jsou vhodné pro děti každého věku a můžete je použít také při masáži dospělých členů rodiny.  Kojeneckými masážemi , masážemi dětí - docílíte tělesnou a duševní pohodu dítěte, která je velmi potřebná a účinná pro navození pocitu klidu, bezpečí a radosti. Při masáži se uvolňují potlačované pocity, zlepšuje se spánkový rytmus a zvyšuje odolnost proti nemocem.. Masáž obnovuje rovnováhu životní energie, působí preventivně, ozdravně a regeneračně. Jde o neverbální projev lásky. Napomáhají lepšímu soustředění a zvyšují odolnost proti nemocem.

Jak kurz probíhá ?

Na dvou přibližně 90 minutových setkáních, si osvojíte techniku dětských masáží na svém miminku či větším dítěti. Seznámíte se se základy terapie a využitím této techniky nejen při masážích, ale také při různých zdravotních problémech dítěte.

Co vzít s  sebou? Podložku,(deku),osušku(prostěradlo), vámi používaný  olejíček ,na sebe pohodlné oblečení a  hlavně dobrou náladu.        

            Na chvíle strávené něžnou masáží Vašeho miminka, nikdy nezapomenete. Jsou to chvíle naplněné něhou a láskou, kterou Vaše děťátko i Vy plně dáváte a přijímáte. Svými droboučkými prsty nás chytají a touží po našem doteku. Dopřejme jim i sobě to, co tolik vzájemně potřebujeme………….